DANE KONTAKTOWE

  Sportowo sp. z o. o.

  ul. Rynek 2, 41-250 Czeladź

  516 400 015

  515 977 213

  biuro@trener30.pl

  Szanowni Państwo w związku z wypełnieniem formularza informujemy, że Państwa dane zawarte w formularzu będą Administrowane przez Sportowo sp. z o.o. z siedzibą w Czeladzi ul. Rynek 2. wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców KRS pod numerem 0000701424. Państwa dane będą przetwarzane w zakresie w jakim zostały przez Państwa udostępnione w celu realizacji Państwa zapytania. Państwa dane nie będą udostępniane podmiotom trzecim. Jednocześnie informujemy Państwa że macie Państwo prawo do złożenia do Administratora wniosku o zmianę danych lub zaprzestanie ich przetwarzania.

  NASZ ZESPÓŁ

  EMIL STRUMIŃSKI


  Mgr fizjoterapii, doświadczony trener personalny, trener przygotowania motorycznego, założyciel szkoły pływania dla dorosłych Swim Gym Katowice. W swojej pracy łączy świat fizjoterapii i treningu sportowego. Pracuje indywidualnie ze sportowcami, amatorami oraz pacjentami po urazach w dalszych etapach usprawniania (fizjoterapeutycznego).

  Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus.

  DAWID RAUK


  Mgr fizjoterapii, właściciel poradni dietetycznej - Fit Dietetyk w Dąbrowie Górniczej, doświadczony trener personalny i instruktor fitness. Specjalizuje się głównie w treningu medycznym, motorycznym, kalistenicznym i sylwetkowym, gdzie największy nacisk kładzie na indywidualną periodyzację treningową oraz ciągłe wsparcie dietetyczne..

  Regularne treningi, nowy rodzaj żywienia... To tylko początek. Gdy zobaczysz zmianę na zewnątrz, zmienisz się w środku - gwarantuję!

  Moveman

  www.moveman.pl

  Emil Strumiński

  Body Mind Experts, ul. Jagiellońska 13, 40-032 Katowice

  516 400 015   e.struminski@gmail.com

   

  Spektrum

  www.spektrumtrener.pl

  Dawid Rauk

  Centrum Formy, ul. Aleja Róż 5, 41-300 Dąbrowa Górnicza

  515 977 213   dawid.rauk@gmail.com