Treningi personalne

Twój Trener

DAWID RAUK
SPEKTRUM TRENER

„Jeśli Twoim celem jest poprawa sylwetki i sprawności, z pewnością szukasz pomocy profesjonalisty. Zdaję sobie świetnie z tego sprawę i wiem, że każdy z nas jest inny – ma różne potrzeby i musi przebyć własną drogę do osiągnięcia celu. Wystarczy chcieć, znaleźć chwilę wolnego czasu, a resztę pozostawić w moich rękach. Zapraszam na treningi oraz do szerszej współpracy!”.

Doświadczony trener personalny, magister fizjoterapii, wszechstronny instruktor fitness oraz pomysłowy dietetyk.

Swoje doświadczenie, jako trener personalny i instruktor fitness, zdobywał w największych klubach w Polsce, m.in. Pure Gliwice, Crossfit Hussars Katowice oraz Fitness Academy Katowice 3 Stawy.

Absolwent AWF Katowice, gdzie uzyskał tytuł magistra fizjoterapii, uprawnienia instruktora fitness – ćwiczenia siłowe, instruktora pływania oraz specjalisty do spraw żywienia i suplementacji osób aktywnych fizycznie. W ramach dodatkowych kursów uzyskał także uprawnienia masażysty (Państwowy Certyfikat MENiS).

Zdobywca 1 KYU OYAMA Karate, 12 lat treningów, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i Śląska: m.in. 2-krotne mistrzostwo Polski kumite (walki), liczne mistrzostwa Śląska i Zagłębia w kata (technika) oraz kobudo (broń: kij, tonfa).

3 w 1

Jestem trenerem z 8 letnim doświadczeniem = znam się na swojej pracy i pomogłem tysiącom Podopiecznych
Jestem magistrem fizjoterapii = leczę urazy, pracuję nad postawą ciała i dbam o bezpieczeństwo na treningu

Jestem dietetykiem i posiadam własną poradnię dietetyczną = dbam o to co jesz i pracuję nad Twoją sylwetką

Opcje

1 na 1 = 100% uwagi kieruję na Ciebie = gwarancja najlepszych efektów

2 na 1 = 50% uwagi na dla każdej osoby = wersja dla par / rodzin / znajomych = razem raźniej

Gdzie trenujemy?

W klubie fitness – Centrum Formy, Dąbrowa Górnicza
W terenie – park Hallera, Dąbrowa Górnicza
W miejscu wskazanym przez Ciebie (dom, inny teren, inny klub)

W mojej domowej siłowni – Majakowskiego (Aleje), Dąbrowa Górnicza

Online – dowolnym programem. Skype, Fece Time, Google Meet, Zoom, Whatss App i inne.

Kiedy i jak często?

Jestem dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 21:00.
Aby sprawdzić dostępność konkretnych terminów zapraszam do sprawdzenia mojego kalendarza online:
Na początek polecam treningi 2 razy w tygodniu. Więcej informacji jak to wygląda tutaj:
Skontaktuj się telefonicznie: 515 977 213
Jeśli wolisz, można również online:
Jeśli chcesz przyspieszyć cały proces, wypełnij dokumenty potrzebne do wywiadu i odeślij do mnie lub przynieś na 1 spotkanie:
Na 1 spotkaniu przeprowadzamy wywiad, kompletujemy dokumentację i jeśli starczy czasu przechodzimy do pomiaru na wadze. Tutaj też rozmawiamy od Twojej diecie. Koniecznie sprawdź jak się przygotować do pomiaru:
Na 2 spotkaniu przechodzimy do diagnostyki. Polega na wykonaniu testów fizjoterapeutycznych i zbudowaniu planu korekcyjnego, aby poprawić Twoją postawę i zdolność do pokonywania ograniczeń ruchowych.

Na 3 spotkaniu sprawdzamy Twoją wydolność i budujemy dla Ciebie plan dodatkowych treningów tlenowych i/lub beztlenowych

Na kolejnych spotkaniach budujemy dla Ciebie indywidualny plan treningów siłowych, którym będziemy pracowali przez najbliższy czas.

Po każdym etapie wykonujemy kontrole, które będą nam mówiły, w jakim punkcie jesteśmy i jakie postępy wykonaliśmy. Rozmawiamy również o tym, jak można lepiej dopasować naszą współpracę do Twoich potrzeb i aby przyspieszyć proces osiągnięcia wymarzonego celu.

Video: Czego się nauczysz?

Przysiad

Martwy Ciąg

Dla kogo?

Profesjonalny Amator

Dla osób, które w świadomy sposób podchodzą do treningu, a nie chcą być tylko biernym pasażerem trenera.
Jeśli w końcu masz ochotę wprowadzić trening na wyższy poziom, weźmy się do roboty!
W szczególności dla osób, które obrały sobie za cel:

Zrzucenie zbędnych kilogramów

Redukcja tkanki tłuszczowej
Wśród chorób cywilizacyjnych, nadwaga i otyłość to obecnie plaga naszych czasów. Dlatego jest to też najczęstszy problem z jakim mam do czynienia w swojej pracy z Podopiecznymi. Dosyć narzekania i szukania kolejnych wymówek – bierzemy się do roboty!

Sprawność

Wolność poruszania się
Brak bólu, ograniczeń, zahamowań. Chcesz podskoczyć? Podskocz! Chcesz tańczyć? Tańcz! Chcesz skoczyć na główkę do wody? Skacz! Tak naturalne, a często niemożliwe. Nie uważasz, że wolność to też możliwość zrobienia to na co masz ochotę, bez wewnętrznych ograniczeń?

Budowa masy mięśniowej

Hipertrofia
Im bliżej wakacji, tym ważniejszy staje się ten czynnik. Kto bowiem nie chciałby mieć kratki na brzuchu, czy jędrnych pośladków. Bez solidnej mięśniówki, nie ma na to szans. Jedyna droga – trening siłowy, czyli sztanga, hantle, ewentualnie ciężar własnego ciała. Skutek uboczny: wzrost siły. Zaskakujący, ale na pewno bardzo przydatny.

Zdrowie

Siedzenie to nowe palenie – tak samo zabija
Najgorszym ruchem jest brak ruchu lub ruch jednostajny. Prowadzi do szeregu chorób, których nie sposób wymienić w kilku zdaniach. A gdy ruszamy się często, wszystkie parametry zdrowia wracają do normy i możemy w pełni cieszyć się życiem. Tak szybko ucieka, więc traktujmy je jak najcenniejszy skarb!

Cennik + Pakiety

FAQ - ODPOWIEDZI NA NAJCZĘSTSZE PYTANIA

1Jaka jest gwarancja sukcesu?
Trening to element całości (Trening + Dieta + Fizjoterapia + Styl Życia). Każdy element jest ważny, a najlepsze efekty gwarantuje połączenie tych elementów. Po to stworzyłem bloga: trener 3.0 www.trener30.pl, aby edukować i odpowiadać na najczęstsze pytania pojawiające się po drodze do wymarzonej sylwetki.
2Ile czasu jest na wykorzystanie zakupionych treningów?
Pakiet ważny jest 3 mce
3Jak przekładać treningi?
12h wcześniej informujemy, że chcemy zmienić termin, inaczej trening uznany jest za odbyty (1 przełożenie w ostatniej chwili na 10 treningów jest darmowe).
4Jaka jest rola Trenera?
Trener jest tylko pomocnikiem, drogowskazem, służy wiedzą, praktyką i wsparciem. Cała robota jest do wykonania przez Ciebie! Nie zapominaj o tym nigdy. Trener jest wymagający, ponieważ jego Podopieczny jest jego najlepszą wizytówką. Razem zależy Wam na wspólnym celu, dlatego oboje dają z siebie wszystko, aby osiągnąć zamierzony efekt.